Mobil Bildiri ve Bilgilendirme Servisi

Kullanım Koşulları

Mobildiri uygulamasını indirerek veya üye olarak kullanmaya başlanması ile aşağıdaki şartlar kabul etmiş sayılır.

Veli bilgilendirme programı Mobildiri'yi kullanmak için internet sitesi veya mobil uygulama ile girilmesi, sitenin / programın ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Mobildiri ( Panorama Ajans ) sorumlu değildir. Mobildiri, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Mobildiri'ye üye olan kurumlar ve mobildiri uygulamasını kullanan veliler sistem üzerinden döküman, görsel ve metin paylaşımı yapabilirler. Çocuklarla veya diğer konularda yapılan bu paylaşımlardan dolayı doğacak hiç bir hukuki sorumluluk mobildiri'ye ait değildir. Paylaşımı yapan yapılan paylaşımın her türlü sorumluluğunu kabul eder.

Mobildiri işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bu internet sitesi Mobildiri’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mobildiri, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Programı kullanırken oluşturulan şifreler kimse ile paylaşılmamalı, sadece kendiniz bilmelisiniz. Şifre paylaşımından doğacak herhangi bir olumsuzluk sorumluluğu kullanıcıya ait olduğunu kullanıcı kabul etmiş sayılır.

Programı kullanan kişilerin kullandıkları bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan kaynaklanacak virüs tarzı zararlı içerikler vasıtasıyla oluşabilecek her türlü sorunun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar..

Mobildiri bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Mobildiri markası ve diğer markalar, www.mobildiri.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Mobildiri'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Mobildiri, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.