Mobil Bildiri ve Bilgilendirme Servisi

Ücretsiz Üyelik

Üyelik

Okul Öncesi Eğitim veren kurumlar MoBildiri'ye ücretsiz bir şekilde üye olup, YÖNETİCİ paneline giriş yapabilirler. Paneli inceleyip, kullanabilirler

 

 

üyelik

 

Adım Adım MoBildiri

  • Ücretsiz Üye Olun
  • Kurum Bilgilerinizi Girin
  • Öğrencilerinizi Tanımlayın
  • Velilerin Şifresini Verin
  • Kullanmaya Başlayın
Ücretsiz Üye Olun

MoBildiri Okul öncesi eğitim veren kurumlar için ücretsiz üye olabildikleri bir platformdur. Sisteme üye olmak isteyen kurum " Ücretsiz Üye Ol " butonunu tıklayarak üyelik işlemlerini başlatabilir.

Kurum Bilgilerinizi Girin

Üye paneline giriş yaptıktan sonra ilk yapmanız gerekn kurum bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz. Kurumunuzun telefonu, adresi, vergi bilgileri gibi detayların bulunduğu bölümü eksiksiz bir şekilde tamamlayın.

Öğrencilerinizi Tanımlayın

Kurumunuzdaki öğrencileri tanımladığınız sınıflara göre çok kısa sürede tanımlayabilirsiniz. Böylece hangi öğrenci hangi sınıfta ve hangi velinin çocuğu sistem rahat bir şekilde takip eder.

Velilerin Şifresini Verin

Tüm bilgi girişleri tamamlandıktan sonra velilerinize atadığınız şifreleri vererek onların sisteme katılmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarına indirdikleri uygulamalarda sizin verdiğiniz şifreler ile katılıp kullanabileceklerdir. ( Lisanslama yapılmadan veliler uygulamayı kullanamazlar )

Kullanmaya Başlayın

Artık herşey tamam. MoBildiri sistemini kullanarak velilerinizle paylaşımlara başlayabilirsiniz. En güzel çocukların resimlerini anında veliye göndermeye başlayın. MoBildiri sisteminin keyfini çıkarın.